Yeni profil mesajları

Merhabalar. Power up store yükleme sorunu düzeltildi mi ? Ona göre yükleme yapacağım
APOLLYON
APOLLYON
Öyle bir sorun mevcut değil ki, sadece siz de varsa iexplorer i güncelleyiniz.
P
Phantom
Dün kodu girdiğimde yükleme yapamıyorum Byneon bey sistemsel sorun oldugunu söylemişti. Deniyorum o zaman
Anlam veremediğim bir şekilde oyuna giremiyorum ve pc ban yemiş gibi görünüyor. İlgilenebilir misiniz? Nick: TheWayOfLife
Merhabalar Ben 4Spawa ; Forrazi , GuardOfProductive , Productive , RedBull , 4Spawa , Kotrah , Hercules , Slam777 Kadromuz böyledir. ( MassiveStroke )
K
kadir541
hercules yerine stretch olcak hocam
merhaba hocam son gelen phacte pc ler asısırı kasmaya basladı oyun oynayamayacak sekılde sebebı ve bunun çözümü için yardımcı olurusnuz
medyum ali yorum herkes tarafından yapılamayacağı için, gerçek medyum hocaların da sayısı oldukça azdır. Herkes tarafından kolay şekilde büyü yapılamayacağı için, Medyum Ali gibi isimlerin gerçek medyum hoca olup olmayacağı da meçhul hale gelmektedir. Bu hocaların gerçekliğini anlamanın tek yolu olarak, haklarında yapılan yorumlar ve şikayetler gösterilmektedir.
Medyum Ali Hoca‘nın kim olduğu ve hangi eğitimleri aldığı konusunda pek çok kişinin ortak bir merakı mevcut. Özellikle kendisi hakkında yapılan çok fazla olumlu yorumun oluşturduğu bu izlenim, sadece Türkiye’de değil, dünyanın pek çok ülkesinde de Medyum Ali Hoca‘nın talep görmesine neden oluyor.
Medyum Yorum & Medyum Şikayetleri Medyumluk işi şakaya alınacak veya başarısız kişiler tarafından kolayca gerçekleştirilebilecek bir şey olmadığı için, pek çok insan kötü medyum hocalar tarafından mağdur edilmekte, yaptırdıkları büyüler tutmamakta ve ciddi anlamda maddi olarak zor duruma girmektedir.
Tüm medyum hocalar hakkında, tarafsızca, pek çok medyum ali gerçek kişi tarafından yazılmış olan yorumları barındıran sitemizde, hangi hocanın hangi büyü konusunda başarılı, hangisinde başarısız olduğunu okuyabilir, bu sayede yaptırmak istediğiniz çalışma konusunda daha doğru kararlar alabilirsiniz.
Merhaba Clan ismi güncellenmiştir . HiTURQUAZ değil sadece TURQUAZ olmuştur bilginize.
dun saat 10.30 gib çarımda otolut genıe vardı bıde magıc hammer vardı sonra bi baktım yok olmuş çar town gelmış ama hiç dc felan yemedı ne olduysa oyunda oldu
yardım edebilirsenız sevınırım saygılar
çarın ismi jordi 3temmuz saat 22 ile 23 arasında kayboldu
medyum ali Gerçek medyum hoca, her zaman yardımcıdır. Karşısındakinin sorununu anlayarak, yapılması en doğru olacak çözümü önerir. Hiçbir zaman sizi farklı yollara sürüklemez ve tehlikeye atmaz.
Merhaba oyunda party içerinde iletişim sağlayamıyorum Paul ile konustum o da çözemedi sana msj atmamı istedi. oyunun seslerının hepsi açık partydende muteli değil luncherdanda açık fakat party ıcerısınde konusulanları duyamıyorum 2 gün once duyuyordum ama ne olduysa artık duyamıyorum yardımcı olur musun
ŞİFRE DEGİŞİKLİGİ YAPAMIYORUM TELEFON KOD GELMIYOR OTP İLE ŞİFRE VERİLDİ CHAR CALINMISTI VERDİGİNİZ ŞİFRE İLE GİRİŞ SAGLAYAMIYORUM TELEFONUMA KOD GELMİYOR ?
merhaba. EmiliaCkarke'nin bann açılması durumu vardı acaba kim açacak banı ne zaman açılacak ?

Hakkımızda

  • OldSchoolKO 7 yıldır v.1299 MYKO olarak alanında en iyiler arasına girmiş bir sunucudur. Eski hatıraları canlandırmak birinci önceliğimizdir. Profesyonel yönetim kadrosu ile siz değerli oyuncularımıza v.1299'u en iyi şekilde yaşatmaya devam edeceğiz. Bizi tercih ettiğiniz için sizlere minnettarız.

Quick Navigation

User Menu

Follow us on Facebook